רשימת יישובים
- אופקים
- אורנית
- אור עקיבא
- אחיטוב
- אלון שבות
- אליכין
- אלפי מנשה
- אריאל
- אשדוד
- באר שבע
- בית אל
- בית דגן
- בית חשמונאי
- בית יצחק
- בני דרור
- בני עי"ש
- בני ציון
- בצרה
- בת ים
- ישובים נוספים
שילוט רחובות
חברת שרגרף מתמחה בייצור והתקנת שילוט רחובות מחומרים מחזירי אור. ב 15 השנים האחרונות ביצענו מגוון רחב של דגמים במספר רב של רשויות מקומיות, 90 במספר, והנסיון הרב והייחודי שלנו בתחום זה עומד לשירותכם.
בשנים האחרונות נתפס עמוד השילוט כחלק בלתי נפרד מחזות הרחוב. דוגמת השלט, מבנה העמוד וצבעו נבחרים כך שיישתלבו עם יתר העמודים ברחוב. בנוסף לעיצוב העמוד, מושם דגש גם על תפקודו השימושי של עמוד השילוט, קרי: מתן מידע ברור ובהיר למשתמשים בדרך. כך לדוגמה, התקנת שלטי רחוב בהפרש גבהים מאפשרת לבאים מכל הכיוונים להבחין בשלט הדרוש להם. דגם המציג שילוט בהפרש גבהים הוצג לראשונה ע"י שרגרף בשנת 1993 בפרוייקט השילוט בהוד השרון, ואומץ מאז על-ידי רשויות רבות. הענקת מראה ייחודי לשלט ניתנת על-ידי הוספת הדפסה צבעונית העשויה לכלול את סמל היישוב, איור כלשהו המתאר את אופי היישוב או דוגמת מוטיב החוזר בכל מגוון השלטים בישוב. בישובים רבים עיצוב הדגמים נעשה במסגרת פרויקט עירוני מקיף הכולל שלטי מוסדות, שלטי הכוונה ושילוט מספרי בתים. חברת שרגרף, כחלוצה בתחום שילוט הרחובות מהדור החדש, ממשיכה להתחדש בדגמים המשלבים שיפורים טכנולגיים עם תפיסות עדכניות בעיצוב.
בפרק זה מוצגים שלטי רחוב המותקנים על עמודים בקרנות רחוב. שלטי רחוב המותקנים על הבתים, בצמוד למספר הבית, מוצגים בפרק שילוט מספרי בתים. אנו מייצרים גם שילוט רחובות לטקסים ולמשפחות, המוצגים בפרק שילוט משפחות.
שילוט מוסדות ואתרים
מיתר
מיתר
עלי
עלי
מזכרת בתיה
מזכרת בתיה
שילוט מוסדות ואתרים
דגמי שילוט: לעמוד הבא
 


שרגרף בע"מ, השיש 22 א"ת קרית אליעזר, נתניה, מכתבים: ת.ד. 13635 נתניה, טלפון: 09-8625410 פקס: 09-8624753 דואל: main@saragraph.co.il
עיצוב: אור לוי בניה: sketch.co.il    מכון התקנים הישראלי כל הזכויות שמורות לשרגרף בע"מ